Katarzyna Majzel-Pośpiech została bohaterką reportażu „Dziennika Zachodniego” o Katowicach.

Redakacja „Dziennika Zachodniego” przygotowuje reportaż Katowice24. Bohaterami reportażu są mieszkańcy Katowic, którzy wyróżniają się przez swoją działalność i aktywność.

Kasia Majzel-Pośpiech została zaproszona do udziału w projekcie, opowiadać będzie m.in. o swoich inspiracjach, prowadzeniu firmy.

Autorka Meisel, Kasia Majzel-Pośpiech pochodzi i mieszka na Śląsku. Została finalistką konkursu Urban Fashion zorganizowanego podczas V Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, zaprojektowała i uszyła stroje dla hostess podczas Targów Expo Real 2013 w Monachium. Przygotowała stroje przy współpracy z Fundacją Historii Kobiet, inspirowane wybitnymi Ślązaczkami, ubrania zobaczyć można było w Muzeum Górnośląskim. W 2016 roku przez magazyn KoBBieciarnia została nominowana do plebiscytu „Kobieta na miarę czasów”.
Opublikowała w magazynie „TUBA” Krakowskich Szkół Artystycznych artykuły „Cel: Kupuj u polskich projektantów”,  „Moda w Internecie”, „Druk 3D – przyszłość mody?” oraz porady w gazetowym wydaniu „Nasze Miasto”.

media-dz