Gadżet dla festiwalu REGIOFUN od Meisel design

Meisel design na zlecenie instytucji filmowej SILESIA FILM, przygotowała autorską torbę dla akredytowanych gości Międzynarodowego Festiwalu Regiofun. Projekt torby zakładał umieszczenie wszystkich miejsc w których odbywał się festiwal, torba była niestandardową mapą dla uczestników wydarzenia. Pomysł i wykonanie – Meisel design.

Więcej o festiwalu REGIOFUN

Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych REGIOFUN to jedyna w Europie impreza poświęcona filmom, które powstały dzięki wsparciu regionalnych funduszy filmowych oraz pomocy miast, nagradzająca producentów. Przez sześć październikowych dni pokazywane są w Katowicach najciekawsze fabuły, dokumenty i animacje z całego świata, jakie nie mogłyby zostać zrealizowane, gdyby nie nowoczesny sposób ich finansowania. Spośród tysięcy tytułów starannie wybiera się te obrazy, które mogą widzów wzruszyć, zachwycić, poruszyć lub rozbawić. Festiwal to miejsce spotkań i dyskusji, w których biorą udział producenci, reżyserzy, eksperci i przedstawiciele regionalnych funduszy z całego świata.

Instytucja Filmowa SILESIA FILM gościła ANJA ORTHODOX! Spotkanie odbyło się z okazji przed premiery filmu „BEKSIŃSCY. ALBUM WIDEOFONICZNY”.
Miło nam, że upominkiem dla wokalistki była torba zaprojektowana dla Silesia Film przez Meisel.
fot. Kamil Wędzicha

regiofun